Kağıthane Marangoz

Kağıthane Marangoz Ustası İstanbul Kağıthane Marangoz Atölyesi

Güneş Burcu Neden Önemlidir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair gök kubbe cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök kubbe bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına taraf veren bir fasılaç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kadar kişisel detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sadık adımları atmaları muhtevain tavsiyelerde bulunur ve sefer gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak zemin allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl zarfında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanların hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Bugün da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine mefret bağ göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve kullanmaı konusunda belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla mevlit haritası yorumlamak, yabanlık analizi tutmak, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne kadar sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en asıl görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve alegori için hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin nasıl bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan fazla bilim sahibi edinmek istiyorsanız, biraşırı terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin muhtevain Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi muhtevain kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına için belirlenir ve biraşırı kişiye için yabanlık ve gelecekteki olaylar üzerine bilim verebilir.

  2. Arslan ıtır: Ekseriyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur muhtevain kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Doğum haritasında Kamer’ın olduğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar yaşyalnız şekline bel değer.

Burç yorumlaması üzerine çok fazla bilim sahibi edinmek muhtevain, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

Fehva Mealı
Doğum haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söyleyiş ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bilim verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere bel edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğişimlere bel edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse bile, sadık bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ileri tahmini ve elan sağlam çok mevzu üzerine bilim verme konusunda oldukça bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seokoloji
Antika Eşya Alanlar iqos heets
https://evcilkeci.name.tr/ https://supermarket.name.tr/ https://sondajteknolojisi.name.tr/ https://petektemizleme.name.tr/ https://fatihmarangoz.name.tr/ Seo Fiyatları Puro Fiyatları
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipci satin al